דפים למדפסת

כולנו מדפיסים בדרך כלל באופן יומי וזקוקים לחבילת דפים צמודה למדפסת שלנו. באתר Topink תוכלו למצוא נייר פוטו (דפים למדפסת תמונות / דפי תמונה), נייר למדפסת בגדלים שונים וכל מוצרי הנייר הנלווים.

ניתן ליצור איתנו קשר לבחירת הנייר הנכון למדפסת שלך דרך "צור קשר" פה באתר

נייר למדפסת

בבואנו לרכוש נייר למדפסת, אנו עלולים להיתקל במגוון נרחב כל כך של סוגי נייר, שאנו עלולים להתבלבל.

כדי להקל מעט על בחירת הנייר הנכון, ריכזנו לכם את המידע העיקרי על פיו תוכלו להתאים את הנייר הנכון לצרכים ולתוצאות הרצויות לכם;

נייר להדפסת טקסט:

יש מבחר רב של יצרני ניירות להדפסת מלל, טבלאות, דפי טיוטה וכו'. כיום הפך יותר ויותר פופולרי השימוש בנייר ממוחזר – דבר טוב מאד לסביבה ולעתים נדירות עלול  לפגום באיכות ההדפסה או להיתקע במכשיר ההדפסה. מרבית הניירות הממוחזרים הם איכותיים וכמעט שלא ניתן להבחין בהבדלים (לעין לא מקצועית).

כאשר אנו בוחרים נייר עלינו לשים לב שמשקלו הוא בין 70 ל-90 גרם (זה המשקל למטר מרובע של הנייר ולא של כל דף A4). ככל שנשתמש בנייר בעל משקל נמוך יותר, נקבל נייר פשוט יותר עם איכות הדפסה פחות טובה. היצרנים עצמם ממליצים להשתמש בנייר שמשקלו מתחיל ב-67 גרם, ולכן אנו ממליצים בחום שלא לקנות משקלים נמוכים.

בנוסף, יש לוודא אלינו דפים מתאימים למדפסת שרכשנו ומה בעצם ממליץ היצרן לקבלת איכות הדפסה מיטבית.

נייר להדפסת תמונות (נייר פוטו):

בבחירת נייר להדפסת תמונות יש כבר מגוון נרחב יותר של שיקולים שעלינו להכניס:

  1. גודל התמונה – מה בעצם גודל התמונה אותה אנחנו לייצר; 15X10 ס"מ? אולי בכלל 4A? לאחר שנחליט מה הגודל הדרוש לנו (או ללקוח שרוצה לרכוש מאתנו את ההדפסה), נוכל לגשת לשאר הפרמטרים. חשוב מאד! שמות הגדלים בנייר הם הפוכים – למשל נייר 3A גדול פי 2 מנייר 4A. ואילו נייר 5A הוא חצי מהגודל של 4A.

  2. מבריק או מט – לכל אחד טעם אישי מאד שונה. האנשים ממש חלוקים בדעותיהם האם יותר יפה מט או מבריק. לכן לא נמליץ לכם לכאן או לכאן, רק שעליכם להחליט מה אתם אוהבים ורוצים שיהיה בתוצאה הסופית שלכם. גם כאן תמצאו מבחר סוגי מבריק ומבחר סוגי מט; גם כאן ז מאד תלוי בתוצאה שרוצים לקבל. ממליצים לכם לרכוש שני סוגים שונים ועם הזמן ללמוד מה התוצאה שאתם אוהבים ולהיצמד אליה.

  3. סוג נייר – יש המון יצרנים של דפי פוטו. לכל יצרן יש סוגים שונים של דפים החל מעובי, איכות ומעטפת מיוחדת. האופציה הכי טובה, לקבלת איכות התמונה הגבוהה ביותר, היא לרכוש את הדפים של יצרן המדפסת. כך תהיה התאמה מושלמת בין המכשיר, הדיו והנייר ונקבל תמונה סופר איכותית. מכיוון ודפי היצרנים לרוב דורשים השקעה כספית, יש שבוחרים בכל זאת לרכוש דפים חלופיים. עלינו לוודא שגם ברכישת דפים שאינם מקוריים של יצרן המדפסת שלנו, לא נבחר דפים באיכות ירודה. חשוב שנבחר דף שהוא איכותי עם ציפוי של חומר מיוחד שגורם לדיו להיטמע בתוך הדף מבלי לגרום לזיזים או שובלי דיו.

 

לסיכום:

בחירת דף איכותי חשובה מאד כדי שתוצאת ההדפסה תישמר לאורך זמן  - לא תדהה או תשנה צבע.

העדיפות הראשונה היא תמיד לרכוש דפים מאותו היצרן של המדפסת שברשותנו כדי לקבל איכות תמונה מרבית.

העדיפות השנייה היא לרכוש דפים של יצרן חלופי אבל איכותי מאד!

מוצרים לפי קטגוריה

מוצר נייר
נייר למדפסת

א.ג מיכון בע"מ

יש לך שאלה? 

צור קשר

כתובות: זבוטינסקי 168, בני ברק ימים א'- ה' 08:30- 17:00

  • Grey LinkedIn Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Google Places Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon

© כל הזכויות שמורות לא.ג מיכון בע"מ 2018