מדפסות הזרקת דיו ביתיות
מדפסות הזרקת דיו ביתיות
מדפסות לייזר שחור לבן
מדפסות לייזר שחור לבן
מדפסת קופה
מדפסת קופה
מדפסות הזרקת דיו משולבות ביתיות
מדפסות הזרקת דיו משולבות ביתיות
מדפסות לייזר צבעונייות
מדפסות לייזר צבעונייות
מדפסת סיכה
מדפסת סיכה
מדפסת לייזר משולבת שחור לבן
מדפסת לייזר משולבת שחור לבן
מדפסת פוטו
מדפסת פוטו
מפיק דיסקים
מפיק דיסקים
מדפסת לייזר משולבת צבעוניות
מדפסת לייזר משולבת צבעוניות
מדפסות הזרקת דיו משולבות עסקיות
מדפסות הזרקת דיו משולבות עסקיות

מדפסות

איך לבחור מדפסת? איזה מדפסת מומלצת? בTopink ישנו מגוון עצום של מדפסות מכל הסוגים; מדפסת הזרקת דיו, מדפסת הזרקת דיו משולבת, מדפסת לייזר, מדפסת לייזר משולבת שחור לבן, מדפסת לייזר משולבת צבעונית, מדפסת לייזר שחור לבן, מדפסת לייזר צבעונית, מדפסת מגנטים, מדפסת תמונות, מדפסת קופה, מדפסת מדבקות, מפיק דיסקים, מדפסת סיכה ואפילו מדפסת במבצע! אנחנו מזמינים אותך להיכנס ולמצוא את המדפסת הנכונה לך.

בכל התלבטות או שאלת התאמה, מומחי טופינק פה בשבילך: דרך "צור קשר" פה באתר

מדפסות במבצע

מדפסת

תחום המדפסות הוא תחום נרחב ומכיל סוגים נרחבים של מכשירים שמתאימים לקהלים מכל המינים – החל מדפסים מקצועיים, מדפיסי מגנטים ומוצרי מיתוג, הדפסות במשרד או בבית, כל רשת קמעונאית מדפיסה חשבונית ללקוח בקופה או מדבקות מחירים על המוצרים ואפילו הדפסה על דיסקים.

היצרנים מייצרים עבור הלקוחות מדפסות עם יכולות כה מגוונות, כשהמטרה היא לקלוע לצרכים של כל לקוח ולקוח. יש לקוחות שרוצים מדפסת אלחוטית, מדפסת משולבת, מדפסת מדבקות או בכלל מפיק דיסקים. אז איך אנו מוצאים את המכשיר הנכון שיתאים לצרכים שלי ויתן לי את הפתרון הטוב ביותר?

קודם כל נגדיר לעצמנו מה אנחנו צריכים מהמדפסת שלנו, להלן מספר פרמטרים שיכולים לעזור לכם כאשר מדובר ברכישת מדפסת למשרד או לבית:

 • גודל הדף איתו אני משתמש (בדרך כלל מדובר על A4 או A3)

 • האם אני מדפיס בצבע או רק בשחור

 • האם אני מעוניין להדפיס באופן אלחוטי

 • האם אני זקוק לסורק או מכונת צילום

 • האם אני שולח פקסים

 

אחרי שבדקתי מה הצרכים שלי, זה הזמן לבדוק אילו מכשירים תואמים לצרכים אלו. אין ספק שתמצא מספר מכשירים שיענו לך על הצרכים לפי המפרט. אז איך בוחרים בינהם? ישנם מספר פרמטרים נוספים שכדאי לשים אליהם לב –לכמה הדפסות מספיק הדיו או הטונר, מה העלות של הדיו/טונר, מחיר המדפסת כמובן, משך האחריות ואיפה מקבלים את שירות האחריות. בנוסף, המלצה אישית שלנו, לבדוק מי היצרן. לעיתים זול יותר לקנות ממותג לא מוכר, אבל לתקופה ארוכה זה הופך לא משתלם בגלל תקלות חוזרות ונשנות, חלקים באיכות ירודה ואיכות הדפסה נמוכה.

במידה ואני רוכש מדפסת לעסק קמעונאי, חברת שילוח או מוסד גדול (כמו בית חולים או סניף בנק) ישנם פרמטרים נוספים שעלי לבדוק; מכיוון ולתחומים אלו דרישות מגוונות מאד וצרכים שונים לכל הדפסה – יש תחומים שזקוקים למדפסת מדבקות, מדפסת תמונות, מדפסת סיכה (להדפסות על נייר ארוך), מפיק דיסקים או מדפסות להדפסת אלפי דפים ביום. לעסקים אלו אנו ממליצים לפנות אלינו תמיד לפני רכישה או השכרה של מדפסת. ההתאמה פה צריכה להיות מדויקת וסטייה קלה מהצרכים עלולה לגרום לעיכוב ניכר בעבודה ולתוצאות הדפסה באיכות נמוכה.

אז מה הופך אותנו למומחים בתחום המדפסות? אתר Topink הינו אתר של חברת א.ג. מיכון בע"מ. החברה קיימת למעלה מ-30 שנים ומתמחה בתחום המיכון המשרדי ברמה הגבוהה ביותר. במשך השנים התאמנו מדפסות לאלפי לקוחות מרוצים, בהם גם מספר לא מבוטל של מוסדות וחברות מהגדולים בארץ – בתי חולים, עיריות, אוניברסיטאות, גופים ציבוריים ובתי ספר.

כמו כן אנו משווקים מורשים של חברת BROTHER ושל EPSON העולמית ומפעילים את המעבדה הראשית של אפסון בארץ וכן את מרכז החלפים.

מוצרים לפי קטגוריה

סורקים
דיו למדפסת
מדפסות
נייר למדפסת
מוצר נייר
מקרנים
מגרסות נייר

א.ג מיכון בע"מ

יש לך שאלה? 

צור קשר

כתובות: זבוטינסקי 168, בני ברק ימים א'- ה' 08:30- 17:00

 • Grey LinkedIn Icon
 • Grey Twitter Icon
 • Grey Pinterest Icon
 • Grey YouTube Icon
 • Grey Google Places Icon
 • Grey Instagram Icon
 • Grey Facebook Icon

© כל הזכויות שמורות לא.ג מיכון בע"מ 2018